Klajdi Haruni - Jetë
3:17
2,171,076
Reddit
ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music by - Flori Mumajesi
Lyrics by- Flori Mumajesi
Video by - Alexander & Imagine Films
Production by - Threedots

Σχόλια
 • adelina adelinaal
  adelina adelinaal

  👏👏👏👏👏👏👏

 • Fredi Hyseni
  Fredi Hyseni

  Ja vlen ta degjosh zeni yll fare félisitasion

 • Ardit Berisha
  Ardit Berisha

  Ik sa mëpar...se e bon tjejtin gabim, je msusr kshtu... por edi që thirr kur duna😅 ebon tnjejtin gabim tek ej ku je🤣🤣🤣

 • Blerina selmani
  Blerina selmani

  Cfar zeri 😍😍

 • Gentjan Hysa
  Gentjan Hysa

  Bravo klajdi haruni 👌

 • Teuta Mullalli
  Teuta Mullalli

  😯

 • INA
  INA

  Klajdiiiiiiiii 😍😍😍😍😍

 • Besjana Thaqi
  Besjana Thaqi

  A t’Jep nona n’Katun bee🤣❤️🤩

 • Durres Durres
  Durres Durres

  Kto konge dashnie te sotme osht si puna e te vdekurit me i thone cohu nga vorri dhe filloje jeten prape nga femijeria. Rrespekte:Shijaksi_Momluk.

 • Durres Durres
  Durres Durres

  😎😎😎😎

 • Hazir Abazi
  Hazir Abazi

  bukur

  • bilisha coli
   bilisha coli

   Te lumt , shum keng e bukur 👍😃

 • FLLET
  FLLET

  Flori Pa jete Lyrics shijojeni ne faqen time ..

  • bilisha coli
   bilisha coli

   Suksese kladi super kenge me pelqen barova flori na kenaqet me keto hite kaq te bukura.🌟🌟🥰❤❤💋👏👏

 • Daniele Gjoci
  Daniele Gjoci

  ✋✋😭😭😭💔💔💔💔

 • Hajrije Osmani
  Hajrije Osmani

  Traurige musik echte 💜💋

  • vbddfy euuyt
   vbddfy euuyt

   Shum keng e bukur suksese klajdi

 • Ajsela Nela
  Ajsela Nela

  Ah ti je yll 🥰🌟🌟🌟🌟🌟

  • vbddfy euuyt
   vbddfy euuyt

   Super video grsoft.info/hd/binteo/ncBlc3a8Zol6fNg

 • Ίνα Τοτάι
  Ίνα Τοτάι

  bravo klajdi

  • bilisha coli
   bilisha coli

   Te lumt❤️❤️

 • ceerw buty
  ceerw buty

  Nje ze brilant..i adhurueshem. Super kenge..si gjithmone Klajdi i pa pare..super like😍

  • gtoss chddy
   gtoss chddy

   Shume e bukur muzika dhe vargjet kjo eshte per terapi relax bravo

 • Liljana Harka
  Liljana Harka

  O zot sa bukur!!!

  • huttio srreu
   huttio srreu

   Sa ze te bukur bravo ore djal suksese te metejshme..🌟⭐👍💖💔💔😥😥😥😥😥ik jeta ime..

 • Luljeta Zeqiraj
  Luljeta Zeqiraj

  ❤❤❤❤❤👍

  • gtoss chddy
   gtoss chddy

   nuk eshte per mu jam e dashuruar per fat te zotit e lumtur uroj per te gjithe te gjeni paqe ne dashuri

 • Samsung Apps
  Samsung Apps

  Super ♥️♥️👑

  • ceerw buty
   ceerw buty

   Sa bukur 💖

 • Edvina Celiku
  Edvina Celiku

  ❤👌

  • huttio srreu
   huttio srreu

   Shume e bukur muzika dhe vargjet kjo eshte per terapi relax bravo

 • dueeh nyyu
  dueeh nyyu

  Cunat e paskan kapur keq me baladat😂😂 Apo dale sa te vi vera se pastaj do degjojme ndonje kenge jo-damarprerese

 • gtoss chddy
  gtoss chddy

  Nje ze brilant..i adhurueshem. Super kenge..si gjithmone Klajdi i pa pare..super like😍

  • roouit patan
   roouit patan

   Bravo Klajdi suksese te metejshme ik jeta ime ik nuk te ndaloj

 • vinasu maaj
  vinasu maaj

  O zot sa e ndjeva kte kengen 😞😭 Je shpirt O Klajdi 😘

  • dueeh nyyu
   dueeh nyyu

   ❤️Congrats Albania❤️

 • Dorina Fejzolli
  Dorina Fejzolli

  Suksese kladi super kenge me pelqen barova flori na kenaqet me keto hite kaq te bukura.🌟🌟🥰❤❤💋👏👏

  • dueeh nyyu
   dueeh nyyu

   ❤️Congrats Albania❤️

 • Zefkiser Krasniqi
  Zefkiser Krasniqi

  Te lumt , shum keng e bukur 👍😃

  • gtoss chddy
   gtoss chddy

   lol

 • Lume Aliu
  Lume Aliu

  😍👍👌

  • vinasu maaj
   vinasu maaj

   lol

 • Helena Melko
  Helena Melko

  Te lumte Klajdi!👏👏👏🧿🧿

  • seeriu ciihy
   seeriu ciihy

   lol

 • Ledi Muhameti
  Ledi Muhameti

  Super video grsoft.info/hd/binteo/ncBlc3a8Zol6fNg

  • dueeh nyyu
   dueeh nyyu

   ❤️❤️❤️

 • Zani Hysa
  Zani Hysa

  Shum keng e bukur suksese klajdi

  • foopyu nooui
   foopyu nooui

   🔥🔥🔥 1:55 💗💯 👇💙

 • llapushniku Drenica
  llapushniku Drenica

  Te lumt❤️❤️

  • yaliso gioouy
   yaliso gioouy

   Super kenge brravo kenga me e mire sot per sot ne gjithe shqiprine

 • ari ari
  ari ari

  nuk eshte per mu jam e dashuruar per fat te zotit e lumtur uroj per te gjithe te gjeni paqe ne dashuri

  • yaliso gioouy
   yaliso gioouy

   🖤♥️

 • Greta Myrteza
  Greta Myrteza

  Shume e bukur muzika dhe vargjet kjo eshte per terapi relax bravo

  • roouit patan
   roouit patan

   🤗👏👏👏👏✍

 • Mimoza Bodini
  Mimoza Bodini

  Sa ze te bukur bravo ore djal suksese te metejshme..🌟⭐👍💖💔💔😥😥😥😥😥ik jeta ime..

  • beedsj roiue
   beedsj roiue

   Super kenge like kush mendon keshtu

 • Ermira Goskova
  Ermira Goskova

  Sa bukur 💖

 • Lule Berisha
  Lule Berisha

  Të lumt shum bukur 😍😘

 • ALIDA Guzina
  ALIDA Guzina

  Super kenge🥰🥰 Me pelqen shume 👍😍

 • Ana Jorgji
  Ana Jorgji

  Bravo Klajdi suksese te metejshme ik jeta ime ik nuk te ndaloj

 • Omer Nesimi
  Omer Nesimi

  ❤️❤️❤️

 • sotuur aeei
  sotuur aeei

  ❤️Congrats Albania❤️

  • vbddfy euuyt
   vbddfy euuyt

   Pse u ndate tn esht dhe shen valentini afer 😥😥😥😂

 • Xxx360NoScoperxxX
  Xxx360NoScoperxxX

  lol

  • huttio srreu
   huttio srreu

   Ku ka doshuri sot ka ardhur bota e iteresit

 • GuilleCC
  GuilleCC

  Lista e muzikës shqiptare në Deezer këtu: www.deezer.com/playlist/4127744222 Përshëndetje nga Spanja!

  • vbddfy euuyt
   vbddfy euuyt

   Bellissima 😍

 • bssni touir
  bssni touir

  Sa i ambël je, Klajdi! Zëni yt dhe tekstet e Florit janë kominimi më i bukur. Ju adhuroj! ❤️

  • sotuur aeei
   sotuur aeei

   Sa e bukur💚

 • Xhevaire Menkshi
  Xhevaire Menkshi

  🙏🙏🌟🌟

 • ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ
  ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ

  🔥🔥🔥 1:55 💗💯 👇💙

 • Lilli Mi
  Lilli Mi

  🖤♥️

  • bssni touir
   bssni touir

   Ky dhe flori kendojn sikur e kan k... ne byth

 • G3rtY TV
  G3rtY TV

  Super kenge brravo kenga me e mire sot per sot ne gjithe shqiprine

 • Melina Eleonora
  Melina Eleonora

  🤗👏👏👏👏✍

 • Milky Way Galaxy
  Milky Way Galaxy

  Super kenge like kush mendon keshtu

 • Jo Ana
  Jo Ana

  Adhurim ne cdo fjale...🥰

  • vbddfy euuyt
   vbddfy euuyt

   Kladi ke nje ze mrekullueshem👏👏👏

 • Yeda C.
  Yeda C.

  Bravo Shum tekst i bukur❤️❤️❤️👏👏👏👍👍👍🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  • vbddfy euuyt
   vbddfy euuyt

   O zot sa e ndjeva kte kengen 😞😭 Je shpirt O Klajdi 😘

 • Αθηνα Κωτση
  Αθηνα Κωτση

  Η μεγάλες αγάπες ποτέ δεν καταλήγουν μαζί.....ένα υπέροχο τραγούδι....!!!

 • N. N.
  N. N.

  Oooo sa bukur❤️❤️❤️👏👏👏👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Rudina Cmeri
  Rudina Cmeri

  Ze shum te embel mahnites

 • Mira Kani
  Mira Kani

  Bellissima 😍

 • AL Entertainment
  AL Entertainment

  Pse u ndate tn esht dhe shen valentini afer 😥😥😥😂

 • Stupid seagle
  Stupid seagle

  Ku ka doshuri sot ka ardhur bota e iteresit

 • Ori Ajdini
  Ori Ajdini

  Sa e bukur💚

 • yaliso gioouy
  yaliso gioouy

  O zot sa e ndjeva kte kengen 😞😭 Je shpirt O Klajdi 😘

 • Igballe Makiqi
  Igballe Makiqi

  Shummm e mirë kënga i Bukur je dhe ke një zë shummmmmmmmmmmmë të këndshēm Yll i pazavendsushëm ❤💋

Επόμενο