FINEM - PANAMA (prod. ARLENN)
2:34
2,297,900
Reddit
𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
__________

𝗙𝗜𝗡𝗘𝗠 - 𝗣𝗔𝗡𝗔𝗠𝗔 (𝗽𝗿𝗼𝗱. 𝗔𝗥𝗟𝗘𝗡𝗡)
__________
✔️ Did you subscribe to 𝗙𝗜𝗡𝗘𝗠's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeFINEM
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fanlink.to/FinemPanama
__________
🎵 Produced by: 𝗔𝗥𝗟𝗘𝗡𝗡
🎵 Lyrics by: 𝗙𝗜𝗡𝗘𝗠
🎵 Music by: 𝗔𝗥𝗟𝗘𝗡𝗡
🎵 Mix&Master by: 𝗚𝗢𝗘𝗞𝗛𝗔𝗡 𝗚𝗨𝗟𝗘𝗥
🎥 Video by: 𝗔𝗟𝗘𝗫 𝗕𝗟𝗜𝗧𝗭𝗭

✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
__________
🎤 Connect with 𝗙𝗜𝗡𝗘𝗠 :
Instagram ► instagram.com/itsfinem/
🎵 Connect with 𝗔𝗥𝗟𝗘𝗡𝗡 :
Instagram ► instagram.com/arlennmusic/
🎵 Connect with 𝗚𝗢𝗘𝗞𝗛𝗔𝗡 𝗚𝗨𝗟𝗘𝗥 :
Instagram ► instagram.com/goekhan_gueler_
🎥 Connect with 𝗔𝗟𝗘𝗫 𝗕𝗟𝗜𝗧𝗭𝗭 :
Instagram ► instagram.com/alexblitzz/
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
__________

℗ & © FINEM & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#Finem #Panama #Folé

Σχόλια
 • FINEM
  FINEM

  ✔ Did you subscribe to 𝗙𝗜𝗡𝗘𝗠's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeFINEM 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fanlink.to/FinemPanama

  • Rruzhdije Kertuka
   Rruzhdije Kertuka

   😃🙏🍒🍓🍎🍉🍑🥭🍇

  • Rruzhdije Kertuka
   Rruzhdije Kertuka

   Un jam Mateo kërtuka finem

  • SV Painting Decorations
   SV Painting Decorations

   🔥🔥🔥super finem 🔥🔥🔥 Bravo Klejdi Dogjani 🔥🔥🌟

  • Diar Bauta
   Diar Bauta

   Finem bossi

  • Diar Bauta
   Diar Bauta

   Diar bauta

 • Jp the-spiderman2018
  Jp the-spiderman2018

  Ble ps4 dhe samsung S10: jeten na e kena panama

 • sono marco
  sono marco

  Kush e don finemin boosin like zoti u bekon

 • Andi Morina
  Andi Morina

  Finem motrat ti qi se ku ta she nojzyn ta supanallah

 • Wendi w
  Wendi w

  Je me i miri jam fanse e jotja Finem. I love you bro. Suksese

 • Ideal Nakaj
  Ideal Nakaj

  Finemi nona fare

 • Enver Lika
  Enver Lika

  Sije finem

 • Ariandd 96
  Ariandd 96

  Remix2020. grsoft.info/hd/binteo/pr-fqXfPnZh7aq4

 • Floresha Zyberi
  Floresha Zyberi

  Finem te amo😚😚😚😚😚😚😚

 • The3DProjects
  The3DProjects

  Nuk je per Rap . Se ke as theksin o lali.

 • Martin Bushi
  Martin Bushi

  Je njesh super kenge nxiri dhe kenget e tjera Jena KPT

 • Dari Mema
  Dari Mema

  Jeten na e kena panama panama

 • Anxhela Xhela
  Anxhela Xhela

  Kush po e degjon hala like 😍

 • AVDI
  AVDI

  shum kenga e fort jeten e kena panama

 • Altin Kasa
  Altin Kasa

  👍👍👍👍

 • A K
  A K

  kush ti gjeti kto gojqe bre modele pshurrta

 • Arelt M
  Arelt M

  Finem me i miri😍😍

 • Jaup Horanlli
  Jaup Horanlli

  Jeten ne e kena panama Sikur finem jo nuk kaaaa

 • Deana Hoxha
  Deana Hoxha

  Jeten na ekena npanama edhe qefin per mashallah marshalla

 • Deana Hoxha
  Deana Hoxha

  Bej like ati qe i pelqeu kenga

 • Shqipe Bota
  Shqipe Bota

  Ti qi ben like zoti ti plotesoft gjithe deshirat

 • Eraldo Gjopalaj
  Eraldo Gjopalaj

  Syzet i vesh njeher ajo vajza nje her finemi😂😂

  • Anxhela Xhela
   Anxhela Xhela

   😂😂

 • Leandro Ymeri
  Leandro Ymeri

  Finem o mret

 • Eklida Meta
  Eklida Meta

  Finem je bos

 • Anxhela Tafa
  Anxhela Tafa

  like pa degju kengen 😎👌👌👑👑👑👑💎👑👑

 • Frrok Marku
  Frrok Marku

  Syzet i paske ble me at vajzen, se njeher ti njeher ajo i paskeni vendos

 • mountain cuisine // primitive wild
  mountain cuisine // primitive wild

  Vos vidéos sont très bonnes et nos significations grandissent ensemble

 • Fatjona Beqiri
  Fatjona Beqiri

  Finem the best of all🤤 LoVe you💫

 • Charlie Alb
  Charlie Alb

  Ngjova ket keng 50 sekonda e mkapi dhimbja e kokes e tqr po mir qe paske bo ket keng vari karin po ktyre qe ju pelqen kjo keng paskan shije tkeqe per muzik🤮🤮🤮🤮 Gjitha kenget shqiptare nga 2015 e mbrapa krejt vari karin njejtin stil njejtin ritem🤮🤮

 • Denis !
  Denis !

  Like kush e ngon edhe kush e kqyr spotin me vëmendje 😂🔥

 • Malvina Rexha
  Malvina Rexha

  Je me i miri Finem bravo ju lutem shume beijini like . Armel Rexha

 • Edi Lyte
  Edi Lyte

  super 👌👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🎵💃🏼👍🏻👍🏻👍🏻⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

 • Oli Nera
  Oli Nera

  Finem panama ❤❤

 • File Carcani
  File Carcani

  Bish bravo👑💪😎

 • My Shqipez
  My Shqipez

  Ik mor vari kars

 • Nardi Bicaku
  Nardi Bicaku

  Kot fare

 • Ibo Rroni Gamingtv
  Ibo Rroni Gamingtv

  Ne jete e ka panama e shefim

 • Mari Gesa
  Mari Gesa

  Finem👑👑👑💪🏻💪🏻💪🏻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Ersi Seli
  Ersi Seli

  Shum mir FINEM kujt i pelqen kjo kenge ben like

 • Lenci Andi
  Lenci Andi

  Te bekoft zoti t dhe familjen

 • Alexis OTR
  Alexis OTR

  Kishim nje Ferro na doli fereoja i dyt

 • purple butterfly
  purple butterfly

  Kush eshte fanca e finemit like. 👇🏻

 • Alren Mirel
  Alren Mirel

  Finem proi Finemi duhet te marr 10000000000000000 milion lek👑👑💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰

 • Rafael Metaj
  Rafael Metaj

  Finemi para Noizy te ha mutin

 • Geri Kacupi
  Geri Kacupi

  Superrr

 • ALB LEGEND FREE FIRE
  ALB LEGEND FREE FIRE

  Askush Shqiptarët:kush i bo like com zoti të bekoft ty dhe familjen tënde

 • Ledion Arapi
  Ledion Arapi

  Ky shikimet i ka blere

 • Loris Pashaj
  Loris Pashaj

  PANAMA

 • GANG MODE
  GANG MODE

  👿

 • game free fire
  game free fire

  Puthe fort nga une

 • game free fire
  game free fire

  Ma beri Karin drras direket

 • game free fire
  game free fire

  Pidhin e kishte shume te mire joteme

 • game free fire
  game free fire

  Ti je shume I vogel te merresh me otr

 • game free fire
  game free fire

  Mos harro ti besh te fala

 • game free fire
  game free fire

  Bej te fala

 • game free fire
  game free fire

  U finem nenen tate e kam qi fort

 • game free fire
  game free fire

  Me mir ik fare na muzika se nuk je per muzik ti

 • game free fire
  game free fire

  ÒTR mbretrit

 • game free fire
  game free fire

  Do te shkerdhej ropt

 • game free fire
  game free fire

  O barbon o kur o kalama bythe ik qiu andej ropqir

Επόμενο