Al Pazar - 8 Shkurt 2020 | Pjesa 1 - Show Humori - Vizion Plus
32:04
194,945
Reddit
www.vizionplus.tv
facebook.com/albanianpazar
instagram.com/alpazarvizionplus

instagram.com/vizionplustv
facebook.com/VizionPlusTV

twitter.com/VizionPlusTV

Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.

Σχόλια
 • bitemss 0000943
  bitemss 0000943

  Fotinija esht per tjt gje se kete nuk e qellon

 • Llazar Ndini
  Llazar Ndini

  Toka eshte e rrumbullaket toka eshte sfere thote e Brenda kesaj sfere eshte nje sfer me e madhe thote Ylmiu hahaha😂😂

 • User User
  User User

  Hahaha... rritja e uljes së pagës

 • Alba Duraj
  Alba Duraj

  Kush ndihet fort keq qe eshte shqiptar nuk eshte shqiptar i mire.Agron llakaj ke fjalor te felliqur.Nuk je perfaqesues i denje shqiperise ku u rrite.

 • Corleone King
  Corleone King

  Jeni 5 komentusa ca rrota Kari nga trut po femnat e fisit tuj nga i keni gjakqima kur nuk ju pelqen humori krisni qat byth Mos bani si pidha none jen veq klysha kurvash hupni komentusa Kari

 • Majnora Veseli
  Majnora Veseli

  👏👏👏👏👏👏😂😂😂🤣🤣🤣😂

 • Perandim Parisi
  Perandim Parisi

  Shume bukur qe the nje fjale te sinqerte o Peeeeeerrrr Leshi por do ishte akoma me bukur kur te thoshe qe ate qe ishe ti MUT te thoshe dhe per karagjozin e shekullit Gonken ose Konken...

 • Shqiponja Mema
  Shqiponja Mema

  Ndrini te gjithe si Al Pazar dhe Pirtokallia pak dobet po nuk eshte keq,, urime,,,

 • Shqiponja Mema
  Shqiponja Mema

  Me debila se ju qe shkruani nuk me kane zene syte o debila pse shahni, po e dini kush shan eshte i sharre Gonit ti hani mun se eshte zoteri, ju po nuk e pelqeni pse e shifni, se ndersa shkruani do te thote qe e doni, nese jo pirdhuni ne kanalet e tjera, se kudo ka humour me politike o debila,,, ppppffff mutrit e ngelur,,,,,,,

 • kliton Zdr
  kliton Zdr

  Bini montanen dhe nontellen mbrapa

 • Andrea Vito
  Andrea Vito

  O agron o pelivan hidhi breket ne tavan, hidhi priti o agron ev...ti

 • Artin Arti
  Artin Arti

  15 minutat e para vetem POLITIK...

 • Χρηστος la
  Χρηστος la

  Haha haha. ....

 • ff. criminal
  ff. criminal

  Klanifornia love humor me super

 • Kozma O1
  Kozma O1

  Ni

 • Blerina Deda
  Blerina Deda

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Sonila Sila
  Sonila Sila

  Po kete Fotinine per c'fare e keni?

 • raldi mujsaku
  raldi mujsaku

  Agron llaka ta qifsha gruen vajzen e qat kesh po kishi pas gjak greku mor ropt va qifsha krejtve qa punini tv krejt ju qe drejtini emisione tv paguheni nga greqia dhe turpi I shqiptareve qe nuk flasin e ju shikojn ket humor ropqim qe vetem humor smund ti thush po deghenerim

 • Hasan Hasan
  Hasan Hasan

  OH AGRON BE HUMORIST JO PRAPAGAND SE DO NGELI SALLA BOSH PO VAZHDOVE KESHUJTU

 • Hasan Hasan
  Hasan Hasan

  PO OTE POLITIKSNET JU TJON JUVE IKNI ZEHNI DASHNOR

 • alb etero
  alb etero

  Kjo Bolja eshte fantasike!

 • Voci prej Dibre
  Voci prej Dibre

  29:20 😂😂😂

 • Voci prej Dibre
  Voci prej Dibre

  Hahaha kapja Mir o tahip haha

 • Heidi Sharpe
  Heidi Sharpe

  O pleh mos u tall me shqiptart prej shqiptarve je ku je shit bag

 • Artan Xhafa
  Artan Xhafa

  O Agron mos bo politike po bo humor se le nom le mos u tall me me Shqipetaret or pall

 • Maria Relis
  Maria Relis

  😅🤣🤣

 • Edison Nothorius
  Edison Nothorius

  🤣🤣🤣🤣🤣⭐❤️❤️👌🖐️

 • bosi bosi
  bosi bosi

  Hahahaha bravoooooooZoti jiu ruajt,

 • standart vertikal
  standart vertikal

  o agron llakkallakalllkal more te qifdha motren e familien ne goje o palaco qe paguhesh me para greke per te tallur medemek shqiptaret..por shqitareve tju hash mutin me qen e me mace more tr predhunofshim familien nga ktu deri ne greqi...ptuuuuu plak i poshter bir mecke grekofil i poshter...

  • Emiljana Kola
   Emiljana Kola

   Pastro fjalorin , pastaj fol per tè tjert

  • nikos nikolakis
   nikos nikolakis

   O agron mose ileco ke to me sazhe se jane psiko patere ti je imafe😀😀😀

  • keni krasniqi
   keni krasniqi

   A ti po kulturen qe e paske,,,,, pse ofendon e shan Agronin,,,, ti shaje vehten,, se asgje nuk po dukesh qe je me i mire se gjith shqipetaret,, me pordha,,

  • Rexha Gashi
   Rexha Gashi

   Per kta mire eke qe perfshin gjithe Shqiptart se ka individa politikan mu tall sa te duash, por jo me Shqiptart.

 • Afrim Imeri
  Afrim Imeri

  Tkeqen e bananes si e hakan!

  • ladi jata
   ladi jata

   😂😂😂😂😂

 • zax plays
  zax plays

  Eshte Turp me Kta Politikan qe kemi ne krye te Shtetit .Shqiperia Nuke krasohet as me Malin e Zi qe jan gjysem milion popull jane shume here me para nga shqiperia .ne kemi gomar politikan

Επόμενο